maciekburdzy@gmail.com

Zduńskie opowieści to serwis o kaflach, piecach i kominkach. Przedstawia dawne urządzenia grzewcze. Pokazuje zdjęcia, ciekawostki historyczne, rysunki, własne i cudze artykuły oraz odkrycia i wspomnienia. Zawiera i informuje o wydarzeniach z branży zduńskiej oraz wystawach muzealnych. Wywołuje uczucia od melancholii po uśmiech. Buduje zamiłowanie do dawnych rzeczy, które przeminęły oraz promuje kulturę ognia.

Instalacja przewodu kominowego

Dodane: 25 Mar 2014
Komentarzy: Off

Montaż systemu kominowego wraz z nasadą dachową na przykładzie produktu firmy Poujoulat. 

 

Poujoulat proponuje kompletny, gotowy do zamontowania system, zawierający przewód kominowy i metalową nasadę dachową. System zapewnia efektywne rozwiązanie zarówno dla nowych budynków jak i kominów wymagających renowacji.

Illuss-dt-Installer-un-conduit-de-cheminee

Korzystne środowisko

W dziedzinie efektywności energetycznej i energii odnawialnej, budownictwo jest w trakcie bezprecedensowego rozwoju.

Przewód kominowy jest istotnym elementem, który można dostosować do różnych rodzajów źródła energii a także pozwala na redukcję jej zużycia małym kosztem.

Przewód kominowy musi być efektywny, wielopaliwowy i ewolucyjny adaptując się do wystroju pomieszczeń.

Rozwiązanie Poujoulat « na miarę »

W przeciwieństwie do tradycyjnych przewodów, system Poujoulat znajduje zastosowanie w istniejących konstrukcjach i nie wymaga on żadnych modyfikacji (wzmocnień itp).

Może być montowany przez cały rok, również zimą, podczas gdy roboty murarskie są wstrzymane.

Kryza zapewnia szczelność na pokryciu dachowym. Fabrycznie wyprodukowane kryzy zróżnicowane są w zależności od kąta nachylenia dachu i materiału pokrywającego dach. Prawdziwy przemysłowy produkt « na miarę » , gwarantujący całkowitą szczelność i dokładne mocowanie mechaniczne (odporne na wiatr itp).

Etapy prostego i szybkiego montażu przewodu spalinowego

Bezpieczeństwo i wydajność

Systemy przewodów kominowych i nasad dachowych dostarczane są jako  wykończone i gotowe do użycia. Przewód kominowy Dualinox zapewnia optymalny ciąg i optymalną efektywność, a przy tym gwarantuje oszczędność energii i całkowity komfort.

Jakość materiałów gwarantuje bezpieczeństwo i długi czas użytkowania ( testowane przez Laboratorium CERIC.) Produkty Poujoulat mają 5-letnią gwarancję.

Estetyka dostosowana do każdego rodzaju architektury

Bez względu na to czy Twój dom jest domem tradycyjnym, ponadczasowym czy nietypowym, znajdziesz odpowiednie rozwiązanie w Poujoulat.

Poujoulat oferuje nasady dachowe o bardzo zróżnicowanym stylu a także możliwość personalizacji. Wyróżniają sie one licznymi modelami i zróżnicowanymi wykończeniami mając na uwadze poszanowanie środowiska naturalnego i pozwalając zachować styl każdego regionu.

Planujesz kominek, piec lub kuchnię kaflową? Marzysz o piecu chlebowym lub do pizzy?

Skorzystaj z naszej oferty:

+48 504 481 668, maciekburdzy@gmail.com, kaflarnia-zduny.pl.

Świadczymy usługi na terenie całej Polski.