maciekburdzy@gmail.com

Zduńskie opowieści to serwis o kaflach, piecach i kominkach. Przedstawia dawne urządzenia grzewcze. Pokazuje zdjęcia, ciekawostki historyczne, rysunki, własne i cudze artykuły oraz odkrycia i wspomnienia. Zawiera i informuje o wydarzeniach z branży zduńskiej oraz wystawach muzealnych. Wywołuje uczucia od melancholii po uśmiech. Buduje zamiłowanie do dawnych rzeczy, które przeminęły oraz promuje kulturę ognia.

Szkic i projekt – droga do sukcesu!

    Planując kominek we własnym domu większość z nas opiera się na projektach znalezionych w czasopismach designerskich.  Niekiedy projekt zlecamy architektowi wnętrz, a ten korzystając z programu komputerowego pokazuje nam pełną wizję przyszłego wnętrza. To jeden z niewielkich cudów współczesności i nowoczesności. I należy z niego korzystać!
      Czasem te aranżacje bywają piękne. Wiele w nich finezji i … gustu. To nieprawda, że “każdy głupi” to potrafi. Wystarczy spojrzeć na kilka z poniższych wizualizacji. Szukając kominka, najlepiej zdecydować się na profesjonalistę w zakresie jego wykonania i … projektu.
Niedługo na stronie Zduńskie opowieści cykliczne i profesjonalne porady architekta!
Korzystając z usług profesjonalistów wiemy czego chcemy i to otrzymujemy. Warto wybrać sprawdzonego fachowca.

Planujesz kominek, piec lub kuchnię kaflową? Marzysz o piecu chlebowym lub do pizzy?

Skorzystaj z naszej oferty:

+48 504 481 668, maciekburdzy@gmail.com, kaflarnia-zduny.pl.

Świadczymy usługi na terenie całej Polski.

Wybrane artykuł