maciekburdzy@gmail.com

Zduńskie opowieści to serwis o kaflach, piecach i kominkach. Przedstawia dawne urządzenia grzewcze. Pokazuje zdjęcia, ciekawostki historyczne, rysunki, własne i cudze artykuły oraz odkrycia i wspomnienia. Zawiera i informuje o wydarzeniach z branży zduńskiej oraz wystawach muzealnych. Wywołuje uczucia od melancholii po uśmiech. Buduje zamiłowanie do dawnych rzeczy, które przeminęły oraz promuje kulturę ognia.

Szlamowanie – uszczelnianie przewodów kominowych

Autor : Mariusz Kibitlewski

W przypadku nieszczelnych przewodów kominowych o przekrojach lub budowie nie pozwalającej na zamontowanie tradycyjnych (stalowych) wkładów kominowych niekiedy ostateczną metodą jest szlamowanie.

Krótka charakterystyka produktu:

Masa uszczelniająca jest silikatową masą odporną na działanie wysokich temperatur i wytrzymałą na ścieranie np. przy czyszczeniu okresowym przewodów kominowych.

Masa uszczelniająca jest przeznaczona do renowacji zniszczonych, nieszczelnych przewodów kominowych odprowadzających spaliny suche z urządzeń grzewczych na paliwo stałe w zakresie temperatur pomiędzy 200 – 500oC oraz kanałów wentylacyjnych wykonanych z cegły lub betonu.

Wyszlamowany kanał kominowy

Planujesz kominek, piec lub kuchnię kaflową? Marzysz o piecu chlebowym lub do pizzy?

Skorzystaj z naszej oferty:

+48 504 481 668, maciekburdzy@gmail.com, kaflarnia-zduny.pl.

Świadczymy usługi na terenie całej Polski.

Wybrane artykuł